Contact

Secretariaat:

Plaatselijk Belang Heino
Marktstraat 7
8141 GA Heino

De bestuursleden kunt u via onderstaande telefoonnummers en e-mailadressen bereiken:

David Godeschalk        (voorzitter) 0572-390922 david@pbheino.nl
Lisette Fuhler              (secretaris) 06-10432845 lisette@pbheino.nl
Cor van Gasteren         (ledenadministratie) 0572-390528 cor@pbheino.nl
Jan Meijer                   (penningmeester) 0572-393259
Jos Wigger 06-48131491 jos@pbheino.nl
Ria Hagenvoort 06-14861508 ria@pbheino.nl
Jannie van der Kolk – Eikenaar 0572-392099 jannie@pbheino.nl
Jan Nij Bijvank 06-22568941

 

U kunt ook onderstaand formulier invullen. Wij reageren dan zo spoedig mogelijk.

 

naam (verplicht)

e-mail (verplicht)

Bericht

Bankrekeningnummer: NL 06 RABO 032 71 47 288